| CandyGirl_5618 a întrebat:

Plictiseala ma doboara!
Ma puteti ajuta cu niste comedii? Raman recunoscatoare!
Ofer Funda bineinteles!

Răspuns Câştigător
| BzT a răspuns:

Mr poppers penguins, the dillema, cash, Nemuritorul serial Two and a half men, Dinner For Schmucks, Rango, No Strings Attached, Bad Teacher, The Chaperone, Your Highness, Gnomeo And Julie si lista poate continua la infinit... astea le-am vazut in ultimul timp...

2 răspunsuri:
| addelle21 a răspuns:

"Sefi de cosmar" sau "Marea mahmureala 2"

| jerrygabrielle a răspuns:

Daca iti plac filmele lu Ice Cube iti recomand Friday,Friday next si Friday after next, First Sunday, Are we there yet si Are we done yet.Sau Not Another Teen Movie in caz ca nu l'ai vazutbig grin