| BibiM1155 a întrebat:

Stiti cateva filme si seriale bune pe Netfilx?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Filme:
Snowpiercer
Beast of No Nation
The Hateful Eight
Zombieland
The Invitation
Creep 1, 2

Seriale:
Peaky Blinders
Bodyguard
The Haunting of Hill House
La Casa de Papel
Suits
Sherlock
Stranger Things

| faramatania a răspuns:

Seriale: 13 Reasons Why,Gossip Girl,TVD,Black Mirror,Stranger Things,Dark, Peaky Blinders, Altered Carbon, Sense8, Ozark, Prison Break, The Sinner, The OA, Grand Hotel
Filme: The Revenant (2015),Birdman (2014),Nocturnal Animals (2016),Bird Box (2018),The Autopsy Of Jane Doe (2016),Velvet Buzzsaw (2019),Allied (2016),Divines (2016),Blue Jay (2016),I Don't Feel At Home In This World Anymore. (2017)

| Adry05 a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-bune-pe-netflix-15249/
O s-o mai reinoiesc cand imi mai deschid netflixu ca a trecut ceva timp :))) daca e ceva acolo ce nu mai gasesti pe Netflix sa-mi spui

| comyne a răspuns:

Pai astea sunt serialele la care ma uit:
-The Vampire Diaries/The Originals/Legacies(sunt legate unu de altul) -sunt fav mele le recomand ff mult -Legacies e nou
-Riverdale (cred ca ai auzit de el)
-Stranger things(e putin horror la inceput dar e cu copii)
-Dynasty (e unu din fav mele, imi place drama)
-The umbrella academy(nu e foarte wow)
-Bloom (nu l-am terminat)
-Shadow Hunters (superb m-am apucat si de carte)
-Elite(super serial dar e in spaniola -gasesti subtitrari)
-Insatiable (urmeaza sez 2)
-Titans(varianta serial al tinerilor titani, e super pentru mine)
-13 Reasons why
-Charmed (nu l-am mai terminat)
-Lucifer (popular si a aparut sez nou)
-The chilling adventures of Sabrina
-Pretty little liar(vreau sa il termin pentru ca a aparut contnuarea)
-Once upon a time(nu e genul meu)
-Roswell(frumos)
-You
-Reign(il ador dar e in secolul 16 ca perioada)
-the end of the f******* world
-tell me a story
-

Mai sunt si seriale la care nu m-am uitat dar as vrea sa ma uit
-Gotham
-Arrow
-Skam
-Flash
-Teen Wolf
-True Blood
-Supernatural

Sper ca te-am ajutat! Funda?