| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Buna, trec printr-o perioada foarte dura pentru mine si vreau sa-mi recomandați un serial (dar nu din alea basic gen lucifer, tvd, euphoria etc pentru ca le-am vazut) care sa ma mai distragă de la gândurile urate.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

House
Lost
Deadwood
Dexter
The Expanse
Suits
Banshee
Black Sails
Luther
Sneaky Pete
Patriot
The Mentalist
The Bear
The Lincoln Lawyer

| Sophieka a răspuns:

Intra pe Youtube si fa meditatii, asculta afirmatii pozitive, cauta terapeuti sau carti fizice de citit despre spiritualitate si vindecare, despre vindecarea ranilor emotionale, traume, puterea gandului etc... Trebuie sa intri in procesul de durere ca sa vindeci suferinta / suferintele si sa inveti mai multe despre tine si despre cum sa faci fata suferintelor si lectilor vietii.

| ENKIxxxxxx a răspuns:

Person of interest, 2015 dar fabulos