| Maariden a întrebat:

Buna tuturor!
De ceva vreme tot caut aceasta melodie de pe fundalul videoclipului din urmatorul link: https://www.youtube.com/watch?v=oYAcUjtmmBw

Nu reusesc sa o gasesc nici cu Shazam si nici printre videoclipurile sugerate de YouTube. Este din serialul turcesc Hercai.
Are idee cineva cum se numeste sau prin ce alta modalitate o pot cauta?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cauta pe Youtube numele serialului + soundtrack si ar trebui sa gasesti o lista cu melodiile pentru fiecare sezon.Nu cred ca e ceva mainstream pe care sa o gasesti in aplicatii, ci o melodie compusa special pentru serial.