| AlexxandraAa a întrebat:

Va placut filmul Twilight 4 breaking dawn?

11 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

A fost foarte bun filmul. Rar mai gasesti asa ceva. Nota 10:X:X:X

| florentttina a răspuns:

Da foarte mult, astept cu nerabdare continuarea

| Robin001 a răspuns:

Dalove strucklove struck.a fost superb de abia astept sa apara twilight saga breaking dawn part 2. iubesc filmul.mai ales actorilove struckbatting eyelashes

| Adrian4123 a răspuns:

Daa! ar merita nota 11 tongue

| iFollowRivers a răspuns:

NUuuuuuuuuuu

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daaaaaaaaaaalove struck

| cryingfortheangels a răspuns:

Filmul, mie mi s-a parut cam slabut. Adica efectele au fost aiurea si nu au respectat scenariul din carte. S-au axat cam mult pe inceputul filmului si mai putin pe acele parti mai semnificative din punct de vedere al actiuni per total. E un film ok, dar se putea si mult mai bine. (puteau pune mai mult accent pe fapte si emotii si mai putin pe lucruri neinsemnate) happy

| xBlonde a răspuns:

Mie chiar mi-a placut:X...A fost mai bun decat precedentele si abia astept urmatoarea parte!

| mariacris98 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult. Mi se pare cel mai bun film din serie, adica are mult suspans, dar in acelasi timp are si o parte delicata, finuta, iar apoi intervine actiunea. Deabia astept sa apara si patea a doua.

| infernome a răspuns:

E cel mai penale filme si 4 e cel mai praf din serie si pe IMDB a luat 4.7 nici macar 5 http://www.imdb.com/find?q=Breaking+Dawn&s=all

| AnnePlatt a răspuns:

Da mi-a placut enorm, dar pe langa carte nu a fost extraordinar.