| Rizer a întrebat:

Buna!
Vreau s va intreb cum se cheama filmul turcesc de pe kanal d care il da de dimineata de la 7 jumate. Vreau sa stiu daca a mai fost difuzat.Ps e vorba despre un cantaret!

3 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Cred ca este serialul "de pe buze la inima" big grin

| maria999 a răspuns:

Serialul turcesc care este la 7; 30 se numeste'' De pe buze la inima''.Din cate stiu eu nu a mai fost difuzat.

| Rizer explică (pentru maria999):

Auziti...stiti cumva Kanan si Lamia sunt impreuna si in viata reala? Pt ca am vazut niste poze cu ei impreuna la concerte.