| Adina4526 a întrebat:

Cărțile din seria Game of Thrones au apărut toate? Si dacă da, știe cineva care este finalul?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

A Game of Thrones(1996)
A Clash of Kings(1998)
A Storm of Swords(2000)
A Feast For Crows(2005)
A Dance with Dragons(2011)
The Winds of Winter (inca nu a aparut)
A Dream of Spring (inca nu a aparut)
Mai trebuie sa apara ultimele doua.

| RobertMoon a răspuns:

Nu au apărut toate, încă se lucrează la ultimele două volume. Nu cunoaște nimeni finalul decât George RR Martin, și apropo, nu te lua după film, cărțile vor arăta adevărata fața a Song of Ice and fire și sunt 100% sigur că vor avea un final total diferit, doar că RR Martin din cate știu are contract cu HBO să nu lanseze cărțile până nu se termină serialul...

| Adina4526 explică (pentru Sn4k3):

Mulțumesc pentru raspuns!

| Adina4526 explică (pentru RobertMoon):

Mulțumesc pentru răspuns!