| InrebariMAaaa a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din unsprezece?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Sezonul 2 a apărut deja, anul trecut pe vremea asta, doar că nu în România. Nici nu se știe măcar DACĂ va mai fi difuzat la noi, nu CÂND.

| Sekim a răspuns:

Sezonul 2 a aparut. Ce a spus Raven nu este deloc corect. Difuzarea sa tine de oamenii care il traduc asa ca, pana se decide cineva sa o faca, astepti happy

| Raven a răspuns (pentru Sekim):

Serialul era pe Disney Channel. Chiar crezi că Disney România nu găsește traducători? Tu te referi probabil la apariția lui online, piratat, eu am considerat că întrebarea ei/lui se referă la Disney Channel.