| Zenitsu31 a întrebat:

Cand eram mai mic, imi cumparase mama un cd care avea pe el un film animat, nu mai stiu numele filmului, dar acum cateva zile mi-am amintit de el si imi sta fixat pe creier. In film era vorba despre un baietel care se poate transforma in animale, era un film ceva gen aventura, dar vechi. Daca va dati seama care e, va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o interbi pe mama ta, ca ea ar trebui sa stie cel mai bine, odata ce ce ti l-a cumparat.

| doctorandus a răspuns:

Pinocchio?

| vlllaaddd a răspuns:

Ben 10