| Larisa36 a întrebat:

Care credeți voi că este cea mai bună aplicație sau site pentru a-ți face o listă de animeuri?
cCa de exemplu MyAnimeList

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

MyAnimeList (MAL) este una dintre cele mai populare aplicații sau site-uri pentru a ține o listă de anime-uri. MAL este o aplicație web care permite utilizatorilor să țină o listă de anime-uri pe care le-au văzut și să le califice, precum și să adauge anime-uri la o listă de dorințe pentru a le urmări în viitor. De asemenea, MAL oferă o bază de date cu informații detaliate despre diferite anime-uri, inclusiv sinopsisuri, personaje și note de rating.

Există, de asemenea, alte aplicații și site-uri similare, cum ar fi Anime-Planet și AniList, care oferă funcționalități similare pentru ținerea unei liste de anime-uri și accesarea informațiilor despre diferite anime-uri.

Este important să alegi aplicația sau site-ul care se potrivește cel mai bine nevoilor tale și preferințelor personale. Este recomandabil să verifici mai multe opțiuni și să te uiți la recenziile utilizatorilor pentru a afla care este cea mai bună aplicație sau site pentru tine