| TheBestLife a întrebat:

Care este actrita\actorul preferat? In ce film va placut de el cel mai mult ca personaj?

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Orlando Bloom in Piratii din Caraibe
Rachel Weisz in Mumia
funda?

12 răspunsuri:
| ChristinaO a răspuns:

Hugh Grant - About a boy; Music and Lyrics;
Johnny Depp - Edward Scissorhands; Finding Neverland; Pirates of the Carribean
Sandra Bulloch - Premonition; The blind side; The lake house

| biancatwt7 a răspuns:

Mi-a placut si mie mult de Channing Tatum in "Step up" 1 si 2, de johnny depp in piratii, keira knightley in toate filmele pe care le-am vazut cu ea si mai multi :*

| dumyStar20 a răspuns:

1. actor:Channing Tatum in "Step up 1 si 2" [personaj Tyler Gage] si in "She's the man" [personuj Duke Orsino]
2. actrita:Amanda Bynes in "She's the man" [personaj Viola Hastings si Sebastian Hastings] si in "What a Girl Wants" [personaj Daphne Reynolds]
Mi'au placut mult filmele:X. Le recomand tuturortongue. pup:*

| Andrre a răspuns:

Ed westwick - gossip girl

rachel bilson - jumper.

| MaraSM a răspuns:

Johhny depp in piratii din caraibe
anahi in rebelde

| Fluture a răspuns:

Dulce Maria.
Rebelde si Clase 406.

| Hadley a răspuns:

Olivia Wild in House MD personajul ei fiind doctor Hadley Remy(zis si 13)

| whitelore00 a răspuns:

Când eram mică imi plăcea de Jenna ortega în Mereu la mijloc. Filmul Wednesday nu prea are un farmec anume... Insa Jenna face din el un film putin mai bun. Deci pot zice că Jenna e actrita mea favorita datorită serialului Disney big grin

| Alexandra_1264 a răspuns:

Shane West - "A walk to remember"(Landon Carter)

| robylego a răspuns:

Eddy Murphy n Poliist la mana a doua

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Sall Orlando Bloom in "Stapanul inelului "
, Johhny depp in "piratii din caraibe"
solange si wlises in cameleonii :Xday dreaming big grin atat funda

| alex10040 a răspuns:

Adam Sandler... mi-a placut in toate filmele da a fost mortal in Happy Gilmore!