| mariacris98 a întrebat:

Care este anime-ul vostru preferat? Dar personajul vostru preferat dintr-un anime?

Răspuns Câştigător
| IceCream11 a răspuns:

Anime-ul meu preferat este "Naruto".pur si simplu il ador...iar personajul meu preferat este Hinata.e asa de rusinoasa, dar cand colo, in ea se ascunde o fata puternica ce il simpatizeaza pe naruto si ajunge sa fie cu el pentru o perioada de timp...happy

3 răspunsuri:
| PatryRox a răspuns:

Hm. anime preferat, personaj preferat thinking ca anime preferat nu pot spune doar unul big grin imi plac o gramada ( de ex : Naruto Shippuden, Bokura Ga Ita, Kaichou Wa Maid-Sama, Nana, Vampire Knight, Lovely Complex, Trinity Blood, Romeo&Julieta ) dar de curand am citit manga Kyou Koi Wo Hajimemasu si mi-a placut foarte mult thinking cred ca acesta si Nana ar fi cele doua anime preferate...iar ca personaje Hachi, Nana (Nana) si Hibino( KyouKoiWoHajimemasu). pupici :*

| mona01 a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele.Personajul meu preferat din Familia Flinstone esti Willma si Dino. FUNDA?

| CastraveteMurat a răspuns:

Nana. Personajul preferat Hachi sau cum ii zicehee hee