| ManeaFlorin a întrebat:

Caut un film/serial de mai mult timp si nu stiu cum se numeste
Sunt niste tineri,se intalnesc intr o casa,si toti au puteri supra naturale, se prezinta si isi arata puterea!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam astea ar fi, in general, cu superputeri (vezi dacă il regasesti in listă):

Chronicle (2012), The Darkest Minds (2018), Push (2009), I Am Number Four (2011),The Covenant (2006) Sky High(2005), Percy Jackson Series, Power Rangers (2017)

Seriale:

The Gifted (2017-), Stranger Things (2016-)
Runaways (2017-)

Vezi si lista mea si al lui @Simpatik de aici:
https://www.tpu.ro/......de-jumper/

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

The secret circle?