| anonim_4396 a întrebat:

Cazurile de la emisiunea "Din Dragoste" erau adevărate sau la fel de fictive ca cele de la "Ochii din umbră"?

Răspuns Câştigător
| Adolf8 a răspuns:

Totul este o " măscareală " miștocărie, " oamenii plătiț să fie actori de sezon, să facă scandal și acțiune, că la majoritatea oamenilor la asta se uită, asta vor! Nu ii interesează că avem campioni la fotbal sau înot, românii vor sa vadă aceste " rebuturi" no sens. Îți sugerez să te uiți la ceva educativ și creativ, nu îți pierde timpul cu astfel de " show-uri de nimic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate sunt regizate, ca să dea bine pe sticlă.

| Emma30555 a răspuns:

Erau si reale dar toate erau regizate, adica era o combinatie intre real si fictiv. De exemplu reality sow, " nora pentru mama sau cum se chema era regizat dar era si real ca dovada ca multi au ramas impreuna dupa emisiune, au familii etc. In legatura cu emisiunea din dragoste, stiu ca era si real fiindca aveam o vecina care a participat si s-a dus cu o poveste reala,( nu stiu daca toate erau)

| Nirvanaaa a răspuns:

Era totul o ficțiune.