| DaciaRomania a întrebat:

Ce actor de comedie străin va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| MocanuAlina2006 a răspuns:

Rowan Atkinson

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Larry Hagman J.R din Dallas dar din păcate a murit, ar mai fi Patrick Duffy, Bobby Ewing

| Desh a răspuns:

Rowan Atkinson.Actorul lui Mr.Bean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Martin Lawrence

Bula
| Bula a răspuns:

Charlie Chaplin, Luis de Funes si multi altii, pionerii comediei cinematografice.

| gemeni6226 a răspuns:

Jim Carrey.

| ReddY25 a răspuns:

Ben Stiller

Răspuns utilizator avertizat
| DaciaRomania explică (pentru Bubico2022):

Ai dreptate:-(((

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bubico2022):

Eu zic sa il suni, sa ii zici sa se predea lu tatuca Putin... poate scapa tatuca Europa si de vaccinurile atat de urate de maria ta...

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bubico2022):

Normal ca nu sunt fericit... dar nu vad de ce as da vina pe victima unui razboi si nu pre agresor... Nu iti aduc aminte ca Ucraina sa fi tras prima vreo racheta sa inceapa razboiul.

Si daca ala de iti bati tu jos se aplica si se lasa f***tut sa vezi ce bine ne era economic cand ajungeau niste bombe si pe la noi, asa din greseala. Da macar scapam de vaccin.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bubico2022):

Ti se rupe ti se rupe... da tot ai dat un pupic in fundulet la rusi. Asa sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Robin Wiliams a murit si acesta

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bubico2022):

Când într-o zi la tine in casa, casa ta unde esti proprietar cu acte legale, va intra unul cu forța și îți va ocupa sufrageria sper sa vina poliția și să zică că ești o jigodie că nu i am deschis ușa și l ai forțat să intre noaptea pe geam după ce l a sprat.

Așa și logică ta de botic pupator de fundulet rusesc.

Oricum o dai... Tot o mizerie o să scoți pe gura. Ori te declari pupator de fundulet rusesc, ori te declari un micuț mizerabil caruia nu ii pasa de oameni nevinovați și de siguranță zonei în care trăiești ceea ce te întoarce la primul scenariu că unui pupator de fundulet rusesc nu ii pasa că o să aibă preaiubitelor fundulete la granița

Iaca că am avut ce sa zic.
Pupator de fundulet rusesc te am mirosit că ești de când cu dezinformarea mizerabilă despre vaccin. Nu te mai poți ascunde.

Pupator de fundulet rusesc... Hahahahaha

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

Charlie chaplin buster keaton stan laurel oliver hardy astia generatia a filmelor mute! iar mai incoace deja! benny hill! mr bean!