| ღNuTzAღ a întrebat:

Ce faceti? Nu va plictisiti? As dori sa imi recomandati un film de genul:"Закрытая школа", "Дневники вампира", "Тайный круг", "Волчонок". Multumesc mult :*

4 răspunsuri:
| Hellofriends a răspuns:

Pai, daca te plictisesti urmareste un serial online : The Vampire Diaries, Pretty Littele Liars etc.

Sau uite un site cu filme http://www.cinemagia.ro/filme/ de unde iti poti alege singura ce film doresti.

P.S : Nu se intelege numele filmelor date de tine!

| jimm999 a răspuns:

A scris ca vrea filme de genul Vampire diaries, theen wolf, secret circle

| ღNuTzAღ explică (pentru jimm999):

Corect!

| ღNuTzAღ explică (pentru Hellofriends):

Sunt pe limba rusa de aia cred ca nu ai inteles...winking