| anonim_4396 a întrebat:

Ce film (comedie) imi recomandati, dar sa fie unul unde sa te spargi de ras si nu vreau exemple gen placinta americana sau big mama

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Hangover
Superbad
Sex Drive
Get Him To The Greek
Bad Teacher
Johnny English Reborn
Wild Hogs
The Campaign
Road Trip
The Big Lebowski
Bridesmaids
Waiting...
Dude, Where's My Car?
Mr.Deeds
Our Idiot Brother
The Dictator
Ted
Borat
Dearh At A Funeral(2007)
You Again

4 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Grown Ups(Oameni mari si fara minte)
cu adam sandler e super filmul

| Weider a răspuns:

Wonderlust, (iti recomand sa te uiti la acest filme, cu siguranta o sa te faca sa razi bine) Vizionare placuta!

| amaterasu26 a răspuns:

This means war cu Reese Witherspoon... eu muream de ras la filmul asta... nu stiu tuhappy

| ValentinBugeac a răspuns:

Cel mai tare film de comedia care il stiu este TheAnimal Nu numai ca razi.Razi cu lacrimi laughing E prea smecher filmu' Vizioneaza-l cu placerewinking