| OanaMariaG a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul true blood?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Daca citesti seria Vampirii Sudului, il percepi altfel.winking Si daca ai peste 18 ani, desigur. Mie imi place foarte mult, desi e mai dur decat alte seriale cu vampiri. Este un serial realist, uneori exagereaza cu scenele de dragoste sau cele de violenta, dar in final merita vizionat. True Blood e la alt nivel, actorii sunt profesionisti, maturi... Eu il recomand, dar in niciun caz minorilor.

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Super vulgar si vampirii sunt foarte uratioh go on...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Adica doar dinti asa ce naibaoh go on

incearca the vampire diarieslove struck

| msgrint a răspuns:

E un serial ok, interesant pot spune. Dar are o problema, este +18, deci. acum depinde cat te tine sa te uiti la el laughing

| Shenn a răspuns:

Mie unul imi place la nebunie, a solid 10.

| LadyLilith a răspuns:

Nu-mi place. E mai degraba ceva porno decat interesant, dar noah, sexul se vinde!
Prefer de o mie de ori The Vampire Diaries.
True Blood nu are nimic interesant, nici un mesaj de transmis, nimic! Varza serialul!