| SporeBox a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Umbre? Pana acum am vazut doar primul episod si nu stiu ce sa zic. As vrea sa imi dati pareri exacte, nu in comparatie cu alte filme romanesti.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Un serial romanesc destul de bun, mi l-au recomandat cativa prieteni / prietene si chiar am zis ca o sa-mi rup din timp sa-l vad...
M-am uitat pe imdb si din 7700 voturi are nota 8.8, sa stii ca sta destul de bine la acest capitol.
Ideea serialului e destul de faina, iar despre treaba cu " m-am uitat la un episod " asa am patit eu la TVD iar peste 3-4 episoade m-a prins happy