| mads a întrebat:

Ce seriale as putea sa urmaresc seara?happy
pe ce post se difuzeaza the vampire diaries? daca se difuzeazahee hee

4 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Vampire diaries nu se difuzeaza in Romania cu toate ca ar indicat sa il bage si la noi da seara nu cum e gossip girllaughing...iar celelalte seriale cred ca ar fi bine sa le vezi de la inceput su urmareste cand incepe un nou serial...big grin

| Firefly a răspuns:

Nu se difuzeaza.
Te poti uita la Anatomia lui Grey, CSI, seriale pe AXN

| theforce a răspuns:

Pe pro tv la miezul noptii incepe Fringe, mai exact sezonul 2 acumbig grin
Este un serial SF foarte bun, si il are in timpul saptamanii fara luni parca sa zictongue
uite-te cel putin odata si ai sa vezi ca merita urmarit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries se difuzeaza in america pe cw, dar poti sa te uiti la iubire si onoare sau la cautand-o pe elisa