| superdemi a întrebat:

Ce va place mai mult dintre roata norocului si pariu cu viata. mie roata norocului nu ii suport pe pariu cu viata.

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Normal că ''Roata Norocului'' pentru că ''Pariu cu viaţa'' e naşpa.
Fundiţă sau poate vot?hee hee

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy imi place sa ma uit la Roata norocului, de pariu cu viata, nu am urmarit de loc si nici nu o voi face.
O zi minunata sa aihappy

| mgtow a răspuns:

Parca e un serial indian pariu cu viata (e enervant cum imita cantaretii care au compus melodiile originale) asa am renuntat sa mai vizualizez acel serial. Nu imi pasa nici de roata norocului.

| mariacris98 a răspuns:

Niciuna. Nu mă prea uit la TV, iar de "Pariu cu Viaţa" nici să n-aud. Cel mai prostesc serial, nu ştiu cum m-am uitat la 7 episoade (bleah!).

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu am urmarit roata nororcului, dar am auzit ca este foarte frumos serialul plus ca sunt sigura ca este de un milion de ori mai bun decat pariu cu viata!