| superdemi a întrebat:

Ce va place mai mult dintre roata norocului si pariu cu viata. mie roata norocului nu ii suport pe pariu cu viata.

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Normal că ''Roata Norocului'' pentru că ''Pariu cu viaţa'' e naşpa.
Fundiţă sau poate vot?hee hee

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Niciuna. Nu mă prea uit la TV, iar de "Pariu cu Viaţa" nici să n-aud. Cel mai prostesc serial, nu ştiu cum m-am uitat la 7 episoade (bleah!).

| mgtow a răspuns:

Parca e un serial indian pariu cu viata (e enervant cum imita cantaretii care au compus melodiile originale) asa am renuntat sa mai vizualizez acel serial. Nu imi pasa nici de roata norocului.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy imi place sa ma uit la Roata norocului, de pariu cu viata, nu am urmarit de loc si nici nu o voi face.
O zi minunata sa aihappy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu am urmarit roata nororcului, dar am auzit ca este foarte frumos serialul plus ca sunt sigura ca este de un milion de ori mai bun decat pariu cu viata!