| dutsa a întrebat:

Cei care au vizionat filmul Cronicile din Narnia: Calatorie pe mare cu Zori de zi, va rog sa raspundeti la niste inrebari. Funda.

1.Care era numele fals din pasaportul lui Edmund?
2.Cate zile au stat Edmund si Lucy la rudele din Cambridge?
3.Pe ce insule a plecat printul Caspian?
4. Ce trebuia sa se faca pentru a deschide cartea?
5.De catre cine a fost rapita Lucy?

1 răspuns:
| Kqzu97 a răspuns:

Pff l-am vazut dar nu stiu sa-ti raspund la toate intrebarile pentru ca am uitatlaughing. Iti raspund doar la 3(dar nu sunt sigura ca acolo a plecat)si la 5

3.Cred ca a plecat pe insula leului (numai stiu cum il cheama)

5.Lucy a fost rapita de niste "monstrii"invizibililaughingcare aveau doar un picior si cand i-a facut vizibil nu erau delc montrii laughing

Chiar daca am vazut filmul acum o saptamana nu-l mai tin minterolling on the floor