| RAY a întrebat:

Ceva filme noi care ti-a placut?

5 răspunsuri:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Buna intrebare. nu sunt tocmai noi dar am sa las aici o lista cu ce am mai vizionat si mi-a placut maxim.
. If only,. Reign over me, CashBack, Lolita, Awaken,OverBoard,Status update,OceansEight,TheGirlOnTheTrain,Blockers,DiaryOfWimpyKid, CorpseBride, YesMan, Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, Contratiempo (2000),Inside Out, I origins, EternalSunshineMovie... big grin am notat toate filmele vazute si sunt cam 500 in ultimi 3 ani big grin e mult sau putin?

| RAY explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

De vreun un an tot vad filme old si na acum as vrea sa vad ceva nou

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru RAY):

Escape room, glass...nici nu stiu sincer, nu prea ma uit la filme horror sau cum e asta escape room mi se pare previzibil si banal faptul ca se omoara intre ei nu inteleg idea.mi se pare mai actiune un film comedie romantica precum Wicker Park chiar si I feel Pretty mi-a placut desi descrierile pe flst erau toate underrated chiar am ramas surprins. Contratiempo e un film bun dupa parerea mea, m-as putea uita la filme de genul non stop dar sunt rare.

| faramatania a răspuns:

Please Stand By (2017),Greta (2018),I Feel Pretty (2018),The Perfection (2018),Euphoria (2017),Berlin Syndrome (2017),Someone Great (2019),Secretul fericirii (The Secret Of Happiness 2018), The Last Summer (2019),Oh, Ramona! (2019),A pesar de todo (2019),What They Had (2018),We The Animals (2018),Second Act (2018),Five Feet Apart (2019),Durante la tormenta (2018),Zoe (2018),Replicas (2018),Pretty Broken (2018),The Kid Who Would Be King (2019),Level 16 (2019),Night School (2018),White Boy Rick (2018),Carrie Pilby (2017),Revenge (2017)

| Endoryus a răspuns:

Glass