| MindExplode a întrebat:

Cind va aparea episodul 16 din The Vampire Diaries. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Luuuv a răspuns:

In sfarsit am dat peste un fan! :-x Eu, ador acest film. :-x!
Pentru mine, e cel mai bun pe care l'am vazut vreodata.
Episodul 16... thinking Il poti vedea online pe ' vplay '.
Dai la ' seriale tv ', dupa te uiti in jos si gasesti ' vampire diaries ' dai click, dai pe ce episodd vrei sa te uiti si dupa iti cere sa-ti faci cont. Dai la ' inregistrare ' iar dupa urmezi aceleasi etape. Adica ' seriale Tv '... si o sa poti vedea ce episod vrei tu, cand vrei tu. :* Sper ca te'am ajutat, si ma bucur daca am facut'o, pentru un fan ' The Vampire Diaries ' :-x

6 răspunsuri:
| M a răspuns:

7 Aprilie America inseamna ca p 8 aprilie la noicrying mai e mult

| M a răspuns:

La ep 17 m.am referit

| Mihaela a răspuns:

Eu ma uit pe Vplay, si azi a aparut!
Fa-ti si tu cont, e gratis, si te poti uita la 3 ep pe zi!
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa, si vizionare placuta! Xoxo

| melody20120323 a răspuns:

A aparut joi in 24.02. 2011

| yulia_3998 a răspuns:

Episodul 16 a aparut ieri
episodul 17 apare pe 8 aprilie