| sakurafan_5404 a întrebat:

Cine credeti ca va fi cu Sasuke -Karin sau Sakura?

22 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Sakura

| Myzune a răspuns:

Ori karin, ori niciuna.sakura sa pacalit pe sine.crezad chiar ca sasuke o place...

| kidutsa_5789 a răspuns:

Sakura, ca, na, sasuke, naruto sakura etc sunt pesnaje principale.

| BOGDAN a răspuns:

Sasuke nu are sanse

| BOGDAN a răspuns:

Apropos, despre ce vorbesti?

| Andrada_5061 a răspuns:

Eu cred ca, cu Sakura...big grin

| Myzune a răspuns:

Pai cu ori Karin, ori niciuna. Sakura ...Nici atat.Sasuke nu o place. Asa ca nau cum sa fie impreuna. Mai ales ca a parasit Konohagakure. Nu cred ca sar intoarce pentru Sakura...Adevarat e ca, am observat ca Karin are sentimente pentru Sasuke. Insa nu prea stiu daca e reciproc.

| Narfundo a răspuns:

Nuuh...sigur nu Karin.Siloasa aia moare.Asa imi zice subconstientullaughing. Dar nici Sakura.Sasuke creka ramane burlactongue.

| euShnUmAIeU a răspuns:

Nu cred ca ramane cu vreuna din ele...

| UnicornsAreLove a răspuns:

Cu nici una deoarece am vazut intr-un ep manga ca Danzo a folosito pe karin sa se apere iar sasuke a dat citori care a trecut prin ea si prin danzo si a spus ca nu ii trebuie apoi karin a fost luata in konoha iar Sakura s-a prefacut ca intra in echipa lui sasuke iar in aceasta cauza si Sasuke s-a prefacut si Sakura si in plus Sakura i-a spus lui naruto ca il place

| BlueBird a răspuns:

Cine e karin?

| sakura_3128 a răspuns:

Nici una pentru ca sakura vrea sa-l omoare pe sasuke si el pe ea pe karin a ars-o cu amaterasu asa ca nu cred ca rame cu vruna dar daca se intoarce in sat 20% sanse sa fie cu sakura

| Riyukii a răspuns:

Ori Karin ori niciuna.
Sakura e prea proasta, si Sasuke n`o place.
Sasuke pare ca`i place ptuin de Karin. da` acma asteptam.

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Alooo Sakura normal

| Clara120 a răspuns:

Din pacate nici una.cryingcryingcryingSasuke doar se foloseste de Karin.In manga cap 480 Sasuke o sacrifica pe Karin pentru razbunare crying.Sakura...cred ca de Saskura chiar i-a pasat dar pana la urma nu la mai interesat nimic si a vrut sa o omoare.(manga cap 484). Daca nu o salva Naruto nebunul ala o omora cryingcrying. Oricum Kishimoto nu a vrut sa faca romantism.Ar fi fost misto sa fi facut dar nu crying

| EvangelineDS a răspuns:

Clar ca cu sakura ca nah naruto sasuke si sakura sunt perdonajelle principale nu?

| Mymy_9543 a răspuns:

Pai...MAJORITATEA cred ca ar vota sakura.si eu fac la fel dar, sasuke este inca de partea raului. apropo: karin iese din discutie pentru ca o omoara...dar nu este sigur ca va ramane cu sakura, dar mai e pana la final oricum daca autorul chiar nu si-a dorit romantism sasuke, sakura sau amandoi vor muri, daca si-a schimbat opinia va fi cu ea laughing rolling on the floor Oricum v-a mai dura ceva vreme pana se v-a termina naruto shippuden

| Myuu a răspuns:

Niciuna! Sasuke nu le place pe niciuna.In manga in lupta dintre Danzo si Sasuke,Danzo o prinde pe Karin, iar Sasuke zice "De cand ai devenit ostatic esti o povara" si "o omoara" si pe ea si pe Danzo(o va salva Sakura pe Karin)
Sakura pentru ca il iubeste prea mult pe Sasuke vrea sa il omoare ca sa il scape din intuneric, desi cred ca Sakura nu va mai iubi un criminal.Niciuna nu va ramane cu Sasuke.

| Kioko9 a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe trebuie sa citesti deci:
Dupa ce sasuke pleca la orochicaru si devine mai puternic il omoara, isi face o echipa din care face si karin(stii tu povestea) dupa ce il ucide pe itachi afla adevarul de la madara uchiha(tobi din akatsuki) madara ii manipuleaza pe sasuke acesta devenind posedat intr-un fel de putere si dorind sa distruga kanoha.dar asta se stie deja. pana la urma sasuke se bate cu danzu si il omoara iar karin este ranita iar sasuke vrea sa o omoare dar intervine sakura. ar trebui sa te uiti. sasuke tine la sakura dar nu-si da seama adica sa explice cei care zic sa sasuke nu ar fi cu sakura de ce atunci cand era la examenul ciunin de 5 zile sakura a fost singura care l-a putut opri, lun-du-l in brate. deci sasusaku 4ever :X sa tii minte asta

| RoseQueen a răspuns:

Karin e mare,mare cu**a! Ma rog,in majoritatea timpului.Ea e moarta dupa Sasuke, e obsedata, dar Sasuke o uraste.Sakura e adevarata lui iubire, cu toate ca asta nu reiese din niciun episod.Asadar Sasuke va ramane cu Sakura.Cand? Cand intru eu acolo si-i dau una sa-si revina si-l ucidem pe boul de Madara! Acum, serios, cu Sakura ramane.

| Adda1999 a răspuns:

Sakurawinking

| OtakuAmi14 a răspuns:

Eu una cred ca Sakura. Dar Kishimoto a spus ca nu prea are de gand sa bage romantismuri in acest anime dar pe o alta parte nu vrea sa isi dezamageasca fanii. Sper ca te-am ajutat!