| Konan13 a întrebat:

Inca o intrebare pentru fanii Naruto, Pe cine ati alege sa fie cu Sasuke dintre Karin si Sakura ahhh da si Ino. Eu Pe Sakura pentru ca Ino este asa si asa iar Pe Karin o urasc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Cred ca SAsuke cu Ino

| GGUESS a răspuns:

SASUKRA!~!~!~!~!~~~!

| Leptosome a răspuns:

Avand in vedere ca Ino este singura pe care o suport dintre cei enumerati, pentru binele ei ar ramane singura. happy

| emy97 a răspuns:

Si eu tot pe Sakura. Funda

| Fu3Kyx a răspuns:

Sakura si Ino s-a certat pe Sasuke de cand a inceput serialul... Deci. Sakura... Pe Ino las-o.o gasesaca si ia un iub tongue