| Eu_Pity_1986 a întrebat:

Cine este A in pretty Little liars? Va rog spuneți-mi

2 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search J1vpl5QBUXxBUX56UWKuVXJicQkAD UaMvDIAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjjvv2VlcrdAhVFiiwKHT-8DxoQzTooATAoegQIChBC&biw=1920&bih=969

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Intai e Alison, parca, apoi este Charlotte... Care este celalalt frate al lui Ali, care de fapt e fata... Apoi Shannon sau cum o cheama, apoi putin Mona si la urma este geamana malefica a lui Spencer laughing Uita-te la tot filmul laughing e o mare increngatura laughing