| Întrebător110 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un film de comedie foarte bună fără cenzură, sa fie +16?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ted, Ted 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/-4yg92pPXnc Top 5 filme!
Mr Bean?

| JicaContra a răspuns:

Daca nu esti in cliseul "new only SHlTHEAD" (adica, cineva care considera filmele vechi ca fiind proaste din start) atunci iti recomand:
Down Periscope (1996)
https://www.imdb.com/title/tt0116130/
care e o comedie "serioasa" (adica e aproape DELOC parodie, insa nici o comedie nu poate fi perfect NEparodie)

din pct meu de vedere e cea mai buna comedie pe care am vazut-o... VREODATA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deadpool... ar trebui să fie de ajuns happy.

| mgtow a răspuns:

Mr bean