| LoveIsLove4Ever a întrebat:

imi poate recomanda cineva un film de comedie foarte bun?

5 răspunsuri:
| edysifoxy a răspuns:

The lego movie! :-P

| Meyoo_Estera_1996 a răspuns:

Puicutele albe - ceeel mai tare. M-am uitat de vreo 4 ori si de fiecare data am ras in hohote

| Stoian_Ana-Maria_1995 a răspuns:

21 jump street

| Danielaaa10 a răspuns:

Incearca-le pe astea:
-The Change-Up
-We're the Millers
-Liar, liar
-Mrs. Bean
-Just go with It
-The Heartbreajbreak kkid
-The to do list
-The Proposal
-Wild Child
-American Pie
-American Pie 2
-Home alone1, 2,3.
Sincer mie mi-a placut cel mai mult filfilmul "Sex ed" Incearca-l! happy E chiar haios. E despre un profesor care preda educatia sexuala la o scoala. E chiar nemaipomenit de amuzant! happy Sper ca te-am ajutat. Funda?

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Danielaaa10):

Iti dau funda dar mai am nevoie sa ma ajuti cu ceva happy. mai vreau sa imi spui 10 cele mai bune filme : 3 Actiune; 3 SF; 3 Romantice; si unul singur horror. is putine dar vreau sa mi le spui pe ce le mai bune nu la intamplare si iti dau funda happy