CONCURS: Care-i personajul tau preferat din The Hobbit?

Va invitam la un nou concurs, alaturi de prietenii de la Posterstore.ro.

Tot ce trebuie sa faceti ca sa ne lasati fara cele 5 postere maxi cu filmul, ale caror castigatori ii vom desemna prin tragere la sorti, e sa ne spuneti care-i personajul vostru preferat din The Hobbit. Aveti timp pana pe 24 ianuarie sa va testati norocul.

Mult succes!

174 răspunsuri:
| krysty199 a răspuns:

Gandalf! Este o legenda in finleme The Hobbit dar si Lord of the Rings!

| radioboy a răspuns:

Legolas

| Christinnnee123 a răspuns:

Domnul care a gasit inelul - batrinul Biblo

| gheorghe12345 a răspuns:

Frodo

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Bilbo pentru ca fara el n-ar fi intrat in castel

| HPPJATO a răspuns:

Cam ciudat, dar mie imi place de Thranduil (tatal lui Legolas)

| tudord95 a răspuns:

Legolas, in ultima parte aparuta parca era un "Hercule" la cum se lupta.

| loma a răspuns:

Gandalf

| ionut931 a răspuns:

The Mighty Smaug

| Monnyy a răspuns:

Gandalf!

| Aliona00 a răspuns:

Legolas

| HermesArtwork a răspuns:

Thorin Oakenshield.
Un personaj care mi-a castigat tot respectul.Inca nu am vazut cea de a treia parte, insa sper ca regele sa il infranga pe Smaug!

| miss1elisa a răspuns:

Legolas

| badWolfTen a răspuns:

Thranduil

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

Legolas!
E cel mai tare :*

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

Legolas! :*

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Legolas :3

| SabinaAndreea a răspuns:

Gollum big grin

| Francescuta9 a răspuns:

Legolas

| adrianionut49 a răspuns:

Personajul meu preferat este Bilbo Baggins. E super filmul, abia astept pe cel dea treilea.

| Lavinateen123 a răspuns:

Legolas! E tare dragut!

| skrillex197453 a răspuns:

Legolas.

| SellEvans777 a răspuns:

Bilbo Baggins.

| iemuc100 a răspuns:

Smaug
big grin

| PitBul2C a răspuns:

Legolas si piticul acela dwarf

| Costache_Teodora_1989 a răspuns:

Gandalf the Grey

| RalucaRalu99 a răspuns:

Am vazut filmul si mi-a placut foarte mult personajul meu preferat este el: http://www.google.ro/......http?/url Bilbo daca nu ma insel :)) :*

| AlexPreda1994 a răspuns:

Cel mai tare e LegOlas

| VanillaJaguar a răspuns:

Atât timp cât nu apare și Brad Pitt în The Hobbit rămân lipită de Legolas. happy

| cristimaz a răspuns:

Legolas