| GheruţăMică a întrebat:

Care e personajul preferat din desene animate? De ce?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Ăsta: http://www.myfacewhen.net/uploads/3030-edd-derp.jpg deoarece de la el am învăţat bunele maniere...

Dar si ăsta: http://4.bp.blogspot.com/......1600/8.jpg

Îmi place cand zice: "A, biscuiţi!"

31 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Popeye Marinarul fiindca, de fiecare data, cand avem spanac la masa, eu zic sa-l manance el si chiar il mananca fara sa ma refuze!

| Holocaust a răspuns:

@Verutza97
Si mie-mi plac Edd si Kick.laughing
Si i-as mai adauga si pe Finn, Rigby, Stewie, Fry si Flapjack.

| LikeARollingStone a răspuns:

Andy.
(de la "Ce-i cu Andy?)

| 00AName00 a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Si mie imi place tot asta.

| V1sL0w a răspuns:

Bravo nu mai speriat oh go on

| GroparuVesel a răspuns:

Sunt doua.
1.Scandura.
Scandura-i baza!
2.Http://www.cartoonnetwork.ro/sites/www.cartoonnetwork.ro/files/grim.png
Pentru ca-s gropar.

| robijam a răspuns:

Curaj: http://2.bp.blogspot.com/......wardly.jpg

Eustache https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

Eustache era epic intr-un episod in care era un cocosat la usa si el urla :)))) era sa mor de ras cand am vazut aia.

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi sincer..am multe personaje preferate si din cand cand ma mai uit la desene animate(Scooby Doo, Curaj, Tom si Jerry)chiar nu stiu de ce imi plac atat de mult..Cu personajele astea am copilarit eu si parca ieri o rugam pe mama sa nu se mai uite la filmele ei ca incepe Scooby DoolaughingIn al doilea rand astea sunt desene adevarate nu ce se da la Tv tampeniile alea cu pocitii naibii care mai sperie si copiiilaughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Beep beep ca nu da beep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am asa ceva, dar am inceput sa n-o suport pe Clochette, pentru ca in fiecare zi numai la asta se uita frate-miu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taz.
E un drăculeț adorabil.

| svartirhimnar a răspuns:

Crecă' îs mai mulţi. Câinele Fricos..Curaj ăla.
Jerry.
Şi ultimu'. Bugs Bunny. Îl ador pe tipul ăla.

Răspuns utilizator avertizat
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Traian basescu!

| Smile2BHappy a răspuns:

Phineas si Ferb deoarece nu am vazut pusti mai creativi ca ei
http://images4.fanpop.com/......98-648.jpg

| Ingerulrebei a răspuns:

Jacke Long. Deoarece e foarte tare. (Jake Long din Dragonul American.

| Chøço a răspuns:

Curaj. love struck Imi place la nebunie cand ii vad fata aia speriata si mai e si asa de prostut! laughing) Si mai e si Scooby Doo. Idolul copilariei mele. Dar si Bugs Bunny si Daffy Duck. laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Pikachu,si cam toate de pe Cartoonnetwork.

| Andreea304 a răspuns:

Victor Pontahappy

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Tom &Jerry.Imi place pentru. ca Tom e asa de prostanac si Jerry foarte creativ si amuzant.Ma rog aman2 sunt foarte amuzanti. oh go on

| Buza021 a răspuns:

Duck dodgers, pentru ca ii pizdos

| andreifantoma a răspuns:

Saeko din Highschool of the dead(H.O.T.D.-anime nu desen animat)

| funkygiovi a răspuns:

Bugs bunny...cel mai tare troll existent...big grinbig grinbig grin

| KiLLeRBee a răspuns:

Son Goku din dragon ball, dragon ball z, dragon ball GT http://www.google.ro/......tp?/search iubeam desenul asta cand eram mic am vazut toate 3 seriile si filmele la toate 3 seriile, e super tare le poti cauta pe net si vizualiza

| KiLLeRBee a răspuns:

Son Goku din Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT http://www.google.ro/......tp?/search am vazut toate 3 seriile si toate filmele celor 3 serii, idolul copilariei mele, poti cauta episoadele si vizualiza p einternet