| LengyelEliana20008 a întrebat:

Cu ce aplicatii poti sa te uiti la seriale?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Netflix, hbo go, popcorn time. Primele doua sunt cu plata, dar ai o luna gratuita la inceput.

| ziftode a răspuns:

Netflix, Amazon Prime, etc.

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Daca vrei sa dai bani, si-ti permiti 9 euro pe luna, HBO go, amazon prime, Netflix. Pe gratis si un site foarte tare, cu majoritatea serialelor este filmeserialeonline.org. Scrie chiar asa pe net. Sunt multe ad-block-uri, adica reclame, dar iesi din ele.

| WebGhost a răspuns:

Pe https://filmeseriale.co le vezi direct online fara reclame si la calitate hd, ca sa nu iti apara reclame cand intri pe un episod sau un film apesi pe Sursa 1 sub Player si incepe filmul direct fara reclamewinking