| mickye a întrebat:

Cui ii plac RObotzi?

[MO si F. O. C. A.]

pentru ce`i care nu stiu http://creativemonkeyz.com/category/roboti/ e doar un episod:X

Răspuns Câştigător
| tweety99 a răspuns:

Trompi strange te de oua ….da sa ploa da sa ploua…da ne jetul tau d roua…da sa ploua da sa ploualaughinglaughing...ah.l adoll maa.X:X::X:*toate`s fainee.:X.

episoadele st:

0-tatuaj
1-vin
2-defect
3-prieten
4-bilos
5-intrus
6-paralele
7-tratament
8-huda
9-gin
10-pufosenia
11-psihic
12-bomba
13-pascal
14-dietatietoru
15-kidnapare
16-grim
17-vocatie
18-control
19-mini
20-mazga
21-fredonare
22-voiaj
23-destin

Fundita? te tzuc :*:*love struck

9 răspunsuri:
| perenasop a răspuns:

Ooo il ador.Personajul meu pref. este M.O desigur dar si de F.O.C.A. care e fabricat original cu aluminium imi place. Episoadele mele preferate sunt:
1.Intrus(episodul 5)
2.Gen(episodul 9)
3. Pufoshenia:X:X
Dar tie care iti place mai mult? M.O sau F.O.C.A?

| perenasop a răspuns:

Eu le vizionez pe www.peteava.ro.Si eu le.am vizionat pe toate de mai multe ori si de fiecare data rad isteric :)) :))
Sunt amandoi mortali!
Eu ma uit de la episodul 1:))
Apasa-l Apasa-l Apasa-l Apasa-l Apasaaaaa-l :))

Abia astept sa apara si un sezon 2 :X:X

| steph1y a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/ is mai multe is toate de la primul pana la ultimu ios mai multe pagini daca te uiti :D

| Bianca1997 a răspuns:

Ooo la nebunie:X:X:X

| tweety99 a răspuns:

Ms.esti o dolchicaa...:*:*

| Pitica_3139 a răspuns:

Sunt super misto ep. mai ales 15 =)):))
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s01-ep-15-kidnapare/
(pentru. cei care nu l-au vazut pe 15 )

| Diana_6198 a răspuns:

Eu ii ador:X.M`am uitat de la primul episod"tatuajul".big hug

Fundita?

| mickye explică:

Eu le-am vazut pe toate de vreo 3 orilaughing...

si de fiecare data rad...

:X:Xabia astept si celelalte episoade:X

| mickye explică:

Mi`e imi place M.O...

e prea comiclaughing ''jos hainutele sa vad bilutzele'' laughingrolling on the floor

toate ep is faine laughing

big grinbig grin