| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea acel film in care un copil dintr-o scoala este sedus de profesoara sa, acestia sunt prinsi in timp ce faceau sex pe un pian in spatele unei scene de teatru.Profa intra la inchisoare si asta isi traieste viata in continuare ca un boschetar norocos fiind invitat la petreceri.Nu mai stiu sigur daca erau exact asa scenele. daca ma puteti ajuta va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EX a răspuns:

That's My Boy (2012), dar e o porcarie nu ti-l recomand.

1 răspuns:
| TOOL a răspuns:

Baiatu' Tati (That's my Boy), nu e o porcaria, pentru cei care citesc 3 randuri pe imbd si se cred mari critici o face-ti degeaba, conteaza si replicile / interpretarea nu numa poantele aiuritestraight face.