| mirunik2you a întrebat:

Cum se numeste episodul din Spioanele in care Clover este o maniaca a manichiurii si are niste unghii foarte mari...

Răspuns Câştigător
| DracoMalfoy a răspuns:

Pai ori e cel pe care ti l-a dat vali1985, ori te referi la episodul "Mani maniac" adica asta http://www.youtube.com/watch?v=qTcodDs9MB4

3 răspunsuri:
| Fizedean_Carla_1997 a răspuns:

Mania maniciuri

| vodami92 a răspuns (pentru Fizedean_Carla_1997):

Da! asa se numea episodul! doamne ce fel se comporta clover in acel episod! zicea spunea! dar era alt episod nu asta cred! nuanta ojii! spuma marii! spuma marii! ceva de genul! cred ca ala cand erau ele clonate! ala e sigur!