| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul acela in care niste hoti jefuiesc o banca, iar in timpul jafului incep sa ii ajute si personalul bancii.Tin minte un personaj care s-a lovit la picior ori a fost impuscat, nu mai stiu sigur si a incercat si el sa ii ajute pentru ca astia voiau sa il scoata din banca sau ceva de genu big grin Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Inside Man?
https://www.youtube.com/watch?v=3WRxsmqercg

1 răspuns:
| Neverwas a răspuns:

Dacă personajur respetiv moare la sfârșit, atunci filmul e Jaful Perfect, dacă nu, îmi pare rău, nu știu.