| PumpkinDoll a întrebat:

Cum vi se pare filmul ala nou cu Joker? Joaca bine? Exagereaza cu nebunia aceea? Gen duce rasetele alea la extrem pana devine penibil sau nu e cine stie ce? E la nivel cu cel din The Dark Knight?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns:

Filmul a fost foarte bun, a jucat bine si actorul. Este putin diferit de cel din The Dark Knight dar asa trebuie sa fie pentru ca aici e vorba de incepul "carierei" lui happy

| RoCkKiD a răspuns:

E foarte bun, nimic de reprosat actorului.

Ce trebuie sa intelegeti inainte sa comparati actorii e ca filmele se bazeaza pe benzile desenate iar jockerul nu existat intr-o singura varianta.

Jokerul din dark night este antisocial
Jockerul din suicide squad este psihopat
Jockerul din filmul asta nou se vrea a fi o poveste a originii, unde o persoana cu o sanatate mentala precara este impinsa de diferiti factori sa ajunga in punctul in care imagine se va intalni cu ceea ce ne asteptam toti sa vedem de la un Jocker.

Ideea e ca nu ii poti compara. Si asta e bun, si ala din dark night a fost bun si mie personal mi-a placut si Jared Leto in sucide squad.