| Mihai87 a întrebat:

Doamne,ce naivi sunt unii! Cica The Dark Knight 2008 e cel mai tare din istorielaughing)! De unde pana unde? Eu l-am vazut de 2 ori ca sa-l inteleg complet si tot nu mi s-a parut foarte bun! Joker a fost demential,a facut tot filmul, un film si asa pe alocuri plictisitor! Doar pentru ca a murit Heath Ledger nu inseamna ca trebuie sa pupam in fund ultimul sau film! Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Ai dreptate, nu a fost un film uimitor, dar tot a fost mai bun ca "The Dark Kinght Rises". Ăla a fost chiar nașpa. Nici nu știu de ce l-au mai numit "The Dark Knight" pentru că Bruce a apărut foarte puțin în el după părerea mea. Și da, Joker a fost un personaj aparte. Și Heath a fost un actor foarte bun dacă a putut sa-i joace rolul. Oricum, filmul e supraapreciat.

| BiuL a răspuns:

Stii cum e, gusturile nu se discuta. daca unora li se pare super tare nu inseamna ca trebuie sa ti se para sa tie la fel. eu una nici nu l-am vazut si nici nu ma grabesc sa o fac pentru ca nu e neaparat genul meu.

| Marius7121 a răspuns:

Ai mare dreptate, Heath a facut cel mai tare, in rest filmul a lasat de dorit! Nu e un film extrem de plictisitor dar i se face prea multa reclama vizavi de cat merita!

| Marius7121 a răspuns:

In afara de regretatul Heath care a fost super, plictiseala totala in acel film! Nu e genul de film pe care sa-l vezi a doua oara!