| Martsje a întrebat:

Dau funda pentru cine imi da o subtitrare in romana la filmul francez " Camille redouble". Am filmul si subtitrarea nu o gasesc sub nicio forma. Va rog sa ma ajutati voi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi filmul sa ruleze pe bsplayer.Bsplayerul cauta subtitrari online. Daca nu gaseste...asat e nu sunt.Am aruncat si eu acum un ochi pe google dar nu am gasit decat in engleza.

| Martsje explică (pentru anonim_4396):

Deci pun filmul sa ruleze si astept pur si simplu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Martsje):

Da,dar sa fii conectata la internet.Vei vedea ca bsplaer cauta subtitrari, daca nu gaseste, te anunta ca nu s0au gasit subtitrari. Iti zzic de acum, nu cred ca gaseste subtitrare la acel film.(in limba romana.Cand gaseste trebuie doar sa descarci fisierul cu subtitrare din lista si subtitrarea se va salva in bsplayer.

| Martsje explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult.