| Furnicuta000 a întrebat:

De ce au aparut asa multe filme si seriale pe Netflix cu lesbiene si comunitatea LGBTQ in general? Nu am nimic cu aceasta comunitate dar sunt curioasa

11 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Promovarea serioasa a ideii ca nu e e nimic gresit in a fi lesbi
sunt curios de mor daca o sa se ajunga ca e "normal" si polyamorous big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să nu pară că discriminează.

| Imacerealkiller a răspuns (pentru Zuzu1991):

Cred ca da

| Werrich a răspuns (pentru Zuzu1991):

Se pare ca e normala si polyamorous:
https://www.digi24.ro/......ati-753971

| Alesia1234 a răspuns:

Probabil pentru a normaliza aceasta comunitate.Cumva pentru a incerca sa schimbe mentalitatea invechita.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Werrich):

Lol, tare!

| aleee5262 a răspuns:

Pentru ca Netflix asta sustine:drogurile si lgbt u ceea ce mai nou e ca o lege ca in orice film/serial aparut nou sa se introduca un baiat sau o fata de culoare ( de alta naționalitate) si cineva care face parte din lgbt. Ce sa faci... Ei vor sa incurajeze adolescenții sa fie mai multi asa

| DonEduardo a răspuns:

Lumea vrea sa nu discriminam gay-ii si lesbienele.

Răspuns utilizator avertizat
| romeo78 a răspuns:

Pentru că aceasta este noua ordine mondială. Nu mai există valorile morale, etice, religioase.
E promovat ateismul, poligamia.
Trebuie să ne obișnuim cu așa ceva.

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt la moda.