| anonim_4396 a întrebat:

De ce emisiunea "Lanțul Slăbiciunilor" de pe PRO-TV, prezentată de Andrei Gheorghe, nu a durat mulți ani, deși era o emisiune interesantă?

Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Pentruca lumea se saturase de badaraniile lui.

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Pentru ca nu a avut vizionarea la care se asteptau, probabil ce e interesant pentru tine (nu cunosc emisiunea) nu e interesant pentru majoritatea.
In cazul in care ar fi avut vizionare suficienta, emisiunea ar continua cel putin daca si acest Andrei Gheorghe functioneaza inca

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Ba,eu nu am auzitde emisiunea aasta, dar de obicei enisiunike interesante nu prind la public si isi oierd din audienta.

| vodami92 a răspuns:

Nu prea stiu! dar Andrei Gheorghe a fost un om de nota zece! avea emisiune chiar si la radio!

| MrAM a răspuns:

Probabil e vorba de schimbare.
Avem parte de un flux continu de schimbare la nivelul emisiunilor Tv.
Aceste aspecte sunt influientate de diversi factori si grupuri target, scopul fiind cat mai multi urmaritori cu un raiting cat mai mare.
De la varsta, sex, hobby-uri, la informatii, entertaining si ce presupune a tine persoana fixata de monitor pentru cat mai mult timp. Banuiesc ca s-au schimbat unul sau mai multi din acesti factori, drept urmare emisiunea nu a mai fost pe placul publicului, inevitabil a scazut raitingul si tot inevitabil a zburat si Andrei Gheorghe de la Tv.