| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce Leonardo DiCaprio nu joaca in filme cu supereroi? Am citit undeva ca nu vrea in filme cu supereroi din cauza lui Timothee Chalamet. E adevarat?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e din cauza lui Chalamet. Din contra, el la sfatuit pe Chamelet sa nu joace niciodata in filme cu supereroi. https://au.variety.com/......tor-12955/

| wildthing a răspuns:

Poate dintr-un principiu, poate se considera prea bun pentru acest gen de filme sau poate pur si simplu nu i se ofera astfel astfel de roluri din cauza fizicului pentru ca, sa fim seriosi, el nu a avut niciodata corpul unui Chris Hemsworth sau Chris Evans. Tot ceea ce am scris insa, reprezinta doar speculatii, pentru nu am nici cea mai vaga idee despre "mecanismele" din spatele cortinelor de la Hollywood.