| oanabuysomeweed a întrebat:

De ce nu imi merge sonorul pe BS- player? E la maxim, dar nu se aude nimic. Dau funda si vot, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| WolfyK a răspuns:

In primul rand, sunetul merge pe alte programe in afara de BS-Player? Daca nu inseamna ca ai probleme fie cu placa de sunet fie trebuie sa update / reinstalezi driverul de la placa de sunet.

Daca iti merge sunetul si ai probleme doar cu BS-player-ul incearca sa-l reinstalezi BS-playerul si instaleaza si codecs-pack-ul care vine cu el. Daca nici asa nu merge, incearca KMPlayer... e mai bun.

Si mie imi facea figuri BS-player, dar nu ca nu se auzea nimic, ci se auzea foarte incet. Am renuntat la el din aceste motive. Kmplayer e mult mai ok. Sau VLC happy

3 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Posibil sa fie setat pe 5.1 si tu sa ai altceva 2.1, stereo, etc
intra la audio si vezi pista de redare

| Bradster a răspuns:

Verifica si volumul calculatorului (difuzorul din bara dreapta jos).

| LadyAdda a răspuns:

Verifica volumul de la pc, boxe si apoi daca nu merge incearca cu vlc dai la auto track si daca sunt mai multe incerci pana se aude