| loove_5215 a întrebat:

De ce nu mai joaca Emma din h2o in serial? Am auzit multe variante dar vreau sa stiu care e adevarata.:d

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A renuntat la h2o pentru filmul messenger 2
Daca nu ma crezi uite linkul unde arata cine joaca in ea http://www.imdb.com/title/tt1299653/
Emma e Claire Holt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema nu mai joaca pentru ca a murit...saraca.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a abandonat serialul sau s-a mutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia nu au cap si vorbesc aiurea dar ea nu mai joaca in h2o pentru ca joaca in messengers2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit de cancer la san

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti culmea, evident ca a murit intr-un accident de masina sau de cancer la san!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca are o problema de familie sau ceva de fapt nu stiu sigur daca a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema nu a murit ci joaca intr-un alt film pe nume Messenger 2: The scarecrow, e horror, de aceea a venit Bella si a inlocuit-o dar si Bella e draguta love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca s-a certat cu sefii disney.

| adryanna_7314 a răspuns:

Varianta din serial e ca Emma a plecat cu parintii intr-o calatorie prin Europa sau cam asa ceva! Varianta adevarata nu stiu sa ti-o spun! Dar e super frumos si Bella! E cea mai draguta

| Alexutsza a răspuns:

Si eu am auzit multe si nu stiu care e adevarata. Am auzit ca joaca intr-un film, ceea ce e adevarat. Dar am mai auzit si ca:
- a murit pentru ca avea cancer la san;
- sa murit calcata de masina;
- a murit pentru ca soferul ei s-a bagat intr-un copac si si ea era in masina;
- s-a sinucis pentru ca parintii nu au mai lasat-o sa joace in h2o;
- a plecat intr-o excursie in Europa cu parintii;
- "a murit pentru ca a facut accident cu masina si a avut cancer" - citez;
- a murit sfasiata de un rechin.

Cam astea am auzit, nu stiu ce sa cred, dar cica va juca in h2o sezonul 4, daca exista.

| Siim a răspuns:

Nu au murit! Uitati-va pe wikipedia....este la zi cu toate informatiiletongue

| maya202 a răspuns:

Da, a murit de plictiseala. Joaca intr-un film de groaza.

| gabriela_9172 a răspuns:

(3 Iulie 2010 16:27 )

Http://www.cinemarx.ro/......38630.html
Jaca in acest film, poate a renuntat la h2o, poate nu-i placea sau na treaba ei...

Alte răspunsuri
| lolySsweet a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......38630.html uite aici, dovada ca Emma joaca in The Messenger 2. Aici e adevarata cauza.

| bubu_5987 a răspuns:

N-a murit, joaca in alt serial http://www.youtube.com/watch?v=B1MRJ2HI61M

| XrebeccaX a răspuns:

Eu stiu ca joaca inPretty little liars in sezonul 2.

| Yukiiyuu a răspuns:

Nu e adevarat ca Emma a murit sau mai stiu eu ce aberatii! Nu mai joaca in serial pentru ca a renuntat al el pentru filmul Messenger 2: The scarecrow. Si fata de asta acum mai nou joaca in The Vampire Diaries. Sunt foarte sigura de ceea ce spun :P! ...Asa ca nu mai aberati cu genul " a murit."..este vie!
Puteti citi aici ca scrie doar data nasterii, nu si cand a murit:)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Claire_Holt