| npetcu90 a întrebat:

Demi Lovato mai este insarcinata cu Joe Jonas?

Răspuns Câştigător
| AmY_1965 a răspuns:

Nu,acum sunt doar prieteniwinking am citit saptamana trecuta intr-o revista

6 răspunsuri:
| Sunshinexd a răspuns:

Cred ca din moment ce ai postat aceasta intrebare esti fan de al eihappy Si mie imi place mult de ea, e o dulce, dar nu este insarcinata cu Joe jonas! Numai bine :*! Bye
>big grin

| Larisa8765 a răspuns:

Demi Lovato nu este insarcinata si nici nu a fost.

| myssu a răspuns:

Nu,in niciun caz! ei doi sunt despartiti de un an si ceva. funda?

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici macar nu a fost insarcinata cu el si s-au despartit demult.cea care se presupunea ca e gravida era Selena

| AnneMarri a răspuns:

Dar când a fost?

| Radioactive a răspuns:

Spui asta de parcă a fi însărcinată e un lucru normal, care se întâmplă constant.