| Diana_7451 a întrebat:

Despre ce este filmul Mesaje de dincolo/Ghost Whisperer?
Funda

Răspuns Câştigător
| ThinkPinkBb a răspuns:

In serial vorba despre o fata [Melinda] care poate vedea si auzi spiritele "pierdute", adica spiritele ce nu pot trece "dincolo" din cauza ca mai au ceva de facut pe Pamant. Melinda le ajuta sa-si rezolve ce mai au de facut pe Pamant pentru a putea trece in "lumea de dincolo". Mie imi place fff mult acest serial. Sper ca te-am ajutathappy:X:X:X
Pupicikisskiss
Cu drag,
Sadicutza:X

2 răspunsuri:
| Liviuu12 a răspuns:

Actrita Jennifer Love Hewitt joaca rolul lui Melinda Gordon, o fata care are puteri paranormale, si poate vorbi si ii poate vedea pe cei care numai sunt printre noi. Ea ajuta spiritile prinse intre cele 2 lumi, sa rezolve aspectele neimplinite ale vietii happy

Funda?:X

| SmOkEyEyEs a răspuns:

Buna despre o tipa melinda care ajuta fantome sa treaca dincolo e super ti-l recomand cu placere