| CatatinSTF a întrebat:

Disney+ o să se lanseze în România în noiembrie 2020. Pentru că în Statele Unite s-a lansat în luna noiembrie. 5 luni mai târziu s-a lansat în Italia, Spania, Franța, Marea Britanie și Germania.
Și acum pe data de 24 iulie o să se lanseze în Belgia, Țarile Scandinave și Luxemburg.
Deci următoarele țari sunt în Europa centrală adică cele mai importante precum; România, Polonia, Grecia, Republica Cehă și Ungaria

Voi ce părere aveți. O să se lanseze Disney+ în România în 24 Noiembrie?

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Wishful thinking!
sa speram ca, poate, poate
NU gasesc decat articole, NIMIC oficial
iar
https://en.wikipedia.org/wiki/Disney%2B
contine noiembrie 2020 dar NU rrrrrominica ci Brazilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dupa cum a zis si JicaContra se va lansa in noiembrie in Brazilia si mai tarziu in America Latina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai Disney+ de acum daca folosesti VPN care iti poate schimba tara. Aici sunt indicatii: https://www.go4it.ro/......-18687400/

| CatatinSTF explică (pentru JicaContra):

Dacă Disney lansează în funcție de regiune, atunci o în Europa-Centralță o să se lanseze în luna martie din anul 2021.

| JicaContra a răspuns (pentru CatatinSTF):

Sa speramwinking