| anonim_4396 a întrebat:

Dupa filmul 300 spartani, am inteles ca e un fel de continuare, dar film facut in genul "Troia", nu tot asa dupa benzi desenate cum a fost 300, care arata razboiul dupa moartea lui Leonidas cand se aduna armata spartana in sfarsit pentru razboi, il stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

300: Rise of an Empire. Puteai scrie pe google 300 2 si iti aparea. Nu o sa vezi prea mult armata spartana in film.

3 răspunsuri:
| Romeo16101 a răspuns:

300: Ascensiunea unui imperiu. Asta e partea a 2-a a filmului.

| Cosmin86 a răspuns:

Te referi la "300, rise of an empire"?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sn4k3):

Nu vezi multe, e o porcarie de film.