| SmushyPapanasulcuDulceata a întrebat:

E Scary Movie horror?

9 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Nu, are personaje horror ( foarte horror ), care fac comedie

| sara_3009 a răspuns:

Fff putin.te sperie unele faze cand apare prin surprindere dar este ffff amuzant

| Smeker25 a răspuns:

E mai mult o comedie horror

| Smeker25 a răspuns:

E mai mult o comedie horror

| Cristiann_2359 a răspuns:

E putin dar mori de ras.E ff amuzant!

| lovevampire18 a răspuns:

Nulaughing) E cea mai tare comedie si trebuie sa o vezi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'comedie de groaza'

| CraZZyLuLLy a răspuns:

Depinde cat de obinuit/a esti cu filmele horror. Dealungul serilor sunt personaje putin mai scary, dar te obinuiesti in rest e comedie.Deasemenea Scary Movie este o parodie la mai multe filme horror de succes cum ar fi Saw, The ring, The Grunge etc.

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Mneeh! Ii asa de fain! Are personaje horror, dar cu toate astea, si alea se fac de ras la randul lor, in filme! laughing iti recomand scarry-movie 3-4winking rolling on the floor

Sper ca te-am ajutat! big grin